Výkup podílu bytů

Výkup podílu bytů

Vlastníte podíl bytu již delší dobu nebo jste se stali čerstvými majiteli, ať už díky majetkovému vyrovnání při rozvodu, na základě dědického řízení nebo z jakéhokoliv jiného důvodu a řešíte jeho prodej? Rádi byste rychle prodali svůj podíl na bytě, bez dlouhých procesů a získali okamžitě peníze na ruku? Pokud jste si odpověděli ano, právě pro Vás je určena naše služba výkup podílu bytů. Specializujeme se na výkup podílu nemovitostí a rádi vykoupíme i Váš podíl. 

Jak prodat podíl bytu?

Jste spoluvlastníky bytu společně s jednou nebo více osobami a rádi by svou část prodali? Pak byste nejprve měli vědět skutečnost, že od 1. ledna 2018 mají přednostní právo na koupi podílu ostatní spoluvlastníci nemovitosti, tudíž svůj podíl musíte nabídnout nejprve jim. Pokud nemají zájem, je možno prodat podíl komukoliv jinému. 

Pro mnohé představuje prodej určitého podílu nemovitosti, v našem případě bytu, velkou neznámou a tak i celkově zapeklitou situaci. Můžeme Vás však ujistit, že v dnešní době není nic nemožné. A rádi se o vše postaráme za Vás. 

Pokud chcete vyřešit prodej svého podílu rychle, jednoduše, bez jakéhokoliv zdlouhavého papírování, obraťte se na nás. Zabýváme se výkupem podílu bytů. Pokud se rozhodnete spolupracovat právě s námi, můžeme Vám zaručit bezproblémové vykoupení za co nejkratší dobu, rychlé vyplacení peněz do jednoho dne a samozřejmě zajistíme vše potřebné od A do Z. 

Co ovlivňuje výkupní částku?

Tak jako u klasického prodeje bytu, tak i v tomto případě je výkupní částka ovlivněna lokalitou bytu, velikostí, vybaveností a dalšími faktory. Vzhledem k tomu, že jde o výkup, tedy ne o klasický prodej, počítat musíte s částkou o něco nižší, než jaká je reálná prodejní cena. Můžeme Vám však zaručit, že výkupní cenu vyčíslíme na co možnou nejvyšší částku. 

Zástava, exekuce, věcné břemeno

Dalšími komplikacemi při klasickém prodeji jsou zástava, exekuce a věcné břemeno. Pokud se však rozhodnete pro využití našich služeb v podobě výkupu, uděláme vše pro to, aby se daná situace vyřešila, a Váš byt taktéž vykoupíme.