Výkup podílu domů

Výkup podílu domů

Vlastníte podíl na domě, o který již nemáte zájem? Získali jste na základě dědického řízení část domu, který byste rádi prodali? Chcete jednoduše a rychle získat finanční prostředky díky prodeji svého podílu na domě? Řekli jste si alespoň jednou ano? Pak Vám rádi pomůžeme. Naše společnost se specializuje na výkup podílu domů. Váš podíl na domě vykoupíme v jakékoliv části České republiky. 

Co pro Vás znamená spoluvlastnictví? 

Spoluvlastnictví je druh vlastnictví, kdy sdílíte jednu nemovitost s jednou, ale i vícero dalšími vlastníky. Toto vlastnictví může vzniknout více způsoby jako například soudním rozhodnutím, na základě dědického řízení, ale i dobrovolně na základě svobodného rozhodnutí všech zúčastněných. 

Vzhledem k tomu, že tedy nejste jediným majitelem dané nemovitosti, v tomto případě domu, nemůžete o něm rozhodovat bez souhlasu ostatních vlastníků. Pokud jste se rozhodli pro prodej svého podílu, budete muset svou část nemovitosti nejprve nabídnout ostatním majitelům. Toto nařízení je platné od 1. ledna 2018. Až když ostatní neprojeví zájem, můžete ho nabídnout a následně prodat třetí nezúčastněné osobě. 

Proč se rozhodnout pro výkup podílu domu?

Výkup podílu domu probíhá rychle a diskrétně. V našich řadách jsou zkušení specialisté, kteří se výkupem zabývají léta, tudíž Vám mohou nabídnout plnohodnotný servis, v rámci kterého zajistí veškeré nutné formality, postarají se o posouzení celé situace a zařídí hladký výkup se zárukou co nejvyšší možné ceny v dané situaci. Peníze vyplácíme pak do 24 hodin jak hotově, tak i na účet, bude záležet čistě na Vás. 

Pokud je Váš podíl domu zatížen věcným břemenem, exekucí nebo zástavním právem, nemusíte zoufat. Není to pro nás problém. I v tomto případě si naši specialisté poradí a vyřídí vše za Vás tak, aby výkup mohl proběhnout hladce bez komplikací.