Výkup podílu nemovitostí

Výkup podílu nemovitostí

Zdědili jste část nemovitosti a chcete ji prodat? Potřebujete rychle prodat svůj podíl domu, bytu nebo jiné nemovitosti? Jste spolumajitelem budovy, která je v exekuci, je na ni uvaleno věcné břemeno nebo zástavní právo a potřebujete urychleně finanční obnos? Všech těchto problémů Vás můžeme zbavit. Zabýváme se výkupem podílu nemovitosti po celé České republice. Vykupujeme podíly na všech typech nemovitostí, byty, domy, chalupy apod.

Co znamená podílové spoluvlastnictví a jak zaniká?

Jak už je patrné z názvu, jde o vlastnictví části věci, v tomto případě jakékoliv nemovitosti, které je vyjádřené množstvím práv a povinností mezi jednotlivými vlastníky. V praxi to znamená, že čím větší podíl, tím větší práva, ale i povinnosti. Ve spoluvlastnictví nemůže být nikdo nucen setrvat. To znamená, že spoluvlastníci si společnou nemovitost rozdělí buď prodejem, nebo převedením vlastnického práva vyplacením ostatních. Ne vždy je ale dohoda se spoluvlastníky možná.

Jak probíhá výkup nemovitosti?

Pokud se rozhodnete prodat svůj podíl, pomůžeme Vám problém vyřešit od začátku až do konce. Náš pracovník Vás bude kontaktovat a na základě Vámi uvedených informací posoudí možnost výkupu. Společně najdete nejlepší možné řešení Vaší situace a a určí cenu výkupu. Výkup podílu nemovitosti probíhá vždy za nejvyšší možnou cenu. Ta se odvíjí od stavu a velikosti nemovitosti a její lokality.

S čím Vám pomůžeme?

S naší pomocí nebudete muset nic zařizovat, my vše vyřídíme rychle a diskrétně. Poskytneme Vám veškerý právní servis, zajistíme znalecký posudek, připravíme smlouvu a vklad do katastru nemovitostí. V případě exekuce, zatížení věcným břemenem nebo zástavním právem Vám náš specialista pomůže i s vyřízením veškerých těchto formalit.

Kromě tohoto peníze za výkup podílu nemovitosti můžete obdržet hotově nebo převodem na účet do 24 hodin.